Nemovitost dejte do „zástavy“ a vyzrajte na exekuci

Jak vyzrát na dluhy nebo exekuce? Kdo nám pomůže? Složitá finanční situace některých lidí sahá poměrně hluboko. Podíváme-li se na dluhy v obecní rovině, tak ty má v podstatě každý z nás. Existuje sice pár vyvolených, kteří mají spoustu peněz, ale většina rodin začíná podobným způsobem. Musí někde bydlet, mít co jíst, chodí do práce a starají se o děti a domácnost. Milují své koníčky, užívají si života a mají se dobře, jenomže za tím vším právě často vězí dluhy. Automobil si bereme na leasing nebo pronájem. Byt jsme si koupili na úvěr. Rodinný dům jsme si postavili nebo zrekonstruovali za půjčené peníze. Půjčky si často bereme i v případě menších částek, na novou televizi, necháme si rozpočítat splátky třeba na rok, nebo na ledničku, novou pračku, protože se nám stará najednou pokazila a prát přece v něčem musíme a tak podobně.

mince, dvě eura

Jenomže dluhy jsou nepříjemnou záležitostí a mohou přerůst v něco většího. Jakmile nemáme na splácení a dostáváme se do dluhových pastí, tak už se ocitáme v kritické situaci, kterou bychom měli ihned řešit. Pokud hrozí exekuce, pak vám banka rozhodně nepůjčí a budete muset najít někoho jiného, kdo by vás mohl ještě zachránit. Naštěstí existují půjčky na op s exekucí.

peněženka, peníze, autíčko

V případě finančních problémů se k nám totiž spousta institucí otočí zády. Jen málokterá je přizpůsobená k tomu, aby vám opravdu pomohla. Vybírat proto musíme obezřetně. Existují však takové, které se vám budou snažit pomoci. Jejich kroky směřují k tomu, aby vám opravdu pomohli a zbavili vás dluhů a vy si mohli následně vzít úvěr v běžné bance. Tímto krokem se vám snaží vrátit, jak oni říkají, „bonitu“. Pomohou oddlužit váš majetek. V případě exekuce ji vyplatí. Jednají s právníky a jsou schopni vám vyjednat u společností velké slevy. Díky tomu opět získáte svou bonitu a pak si už můžete půjčit v běžné bance v podstatě normální úvěr.