Retro mobil

Pamatujete si na svůj první mobilní telefon? Já ano, ale už nevím, co to bylo za značku, ale vím, že ten mobil byl docela malinký a byl úplně lehký. Byl lehký kvůli tomu, protože to byl absolutní šmejd. Ano, byl to opravdu velký šmejd, protože ten mobil vůbec nic neuměl. Byl to prostě mobil ještě za krále klacka, ale to v té době asi byly všechny mobily. Já jsem ale toužila po lepším mobilu, jako měl můj otec, ale ten mobil prý byl hodně drahý. Já jsem se hlavně těšila, že v tom mobilu budou nějaké hry a fotoaparát. Bohužel v tom mobilu nebylo absolutně nic. Mohla jsem napsat pouze několik zpráv anebo si zavolat. Jenomže komu jsem mohla volat, když z mých kamarádů skoro nikdo mobil neměl. A tak jsem si mohla zavolat maximálně mamince, tatínkovi anebo babičce a dědovi, jenomže to pro mě nebylo samozřejmě tak záživné a zábavné.

Nyní je tohle retro mobil.

Chtěla jsem si s novým mobilem volat s kamarádkami, to je úplně jasné. Bohužel jsem ale musela čekat ještě asi půl roku, než někdo z mých kamarádů dostane mobil. A když už někdo dostal mobil, tak ho měl samozřejmě o mnoho lepší než já. A moje kamarádka, která bydlela vedle mě, dostala taky nový mobil, který už měl fotoaparát. Její mobil měl dokonce taky dvě hry, které velmi často hrála.

Nyní mám lepší mobil.

Musím říct, že jsem jí nový mobil hodně záviděla. A já jsem další nový mobil dostala asi až o dva roky později. A to už jsem taky měla už nějaký chytřejší mobil a byla jsem za to velmi ráda. Nicméně ale na můj první starý mobil opravdu moc ráda vzpomínám. Dnes by ten mobil byl dokonalý retro a možná by měl jistě nějakou cenu, ale abych pravdu řekla, tak ani nevím, kde ten mobil skončil. Nejsem si vědoma toho, že bych ho rozbila. Myslím, že jsme ho nerozbila, ale spíše ho sbalil můj otec. Ten, jak mohl, tak všechno vzala časem prodal, aby měl na pivo. Beztak prodal i mobil.