Na svatbě nesmí chybět zábava – Jaký program pro své hosty připravíte vy?

Naplánovat svatbu není snadné, i proto si řada nevěst bere na pomoc asistentku, která s organizací pomůže. Co všechno by vám na svatbě nemělo chybět?

Na svatbě nesmí chybět zábava – Jaký program pro své hosty připravíte vy?

Naplánovat svatební veselí je opravdu složité, hodně záleží na tom, jak moc velkou svatbu pořádáte a kolik budete mít pozvaných hostů, ale jedno je jasné. Kromě toho, že se musí zařídit plno věcí, jako je občerstvení, pití, odvoz svatebčanů, kytky, prostory, hudba, oblečení nebo dort, je potřeba mít připravený i nějaký program na svatební hostinu a následnou veselku. I na samotném programu záleží, někdy si program vezme na starosti svědek, ale ani na něm to nemůže zůstat celé. Zkuste vymyslet něco originálního.

pexels-photo-1043902

Svatba, na kterou skutečně nezapomenete

Je mnoho možností, program na svatbě může být různý, záleží i na možnostech a to jak finančních tak i prostorových, je třeba vzít v úvahu i to, pro kolik hostů se zábava musí připravit a samozřejmě se program musí uzpůsobit i tomu, zda jsou na svatbě přítomné i děti. Plánování svatby může trvat dlouhé měsíce, obvykle si sama nevěsta namyslí, co všechno by chtěla a nechtěla a podle toho se postupuje, často se na samotný program tak trošku zapomíná, ale ono je to hodně podstatné. On samotný obřad zase tak dlouho netrvá, když se pak hosté přesunou na hostinu, je potřeba je nejen nakrmit, ale také pobavit.

Obvykle bývá na svatbách přítomen DJ, který pouští oblíbenou hudbu, ale asi těžko vydržíte protancovat celý den a ještě k tomu noc, že? Kromě dalších klasických aktivit jako je rozbíjení talířů to ale přece jen chce ještě něco navíc. Jak to vymyslet, aby na vaši svatbu nikdo nezapomněl, samozřejmě včetně vás samotných? Vždyť i karaoke je poměrně tuctovou záležitostí, jděte na to jinak!

pexels-photo-3082764

Program, který pobaví

Nádherný program zaručí nejrůznější společenské hry ve svatebním duchu, ohňostroj nebo také kouzelník na svatbu. Že by vás kouzelník ani ve snu nenapadl? Řada lidí má dojem, že kouzelníci se zvou jen na oslavy pro děti, ale to není pravda. Kouzelník umí připravit i skvělou show pro dospělé a právě na svatbu se opravdu hodí. Nadchněte všechny svatebčany netradičním programem, třeba vám kouzelník přičaruje štěstí do života. No minimálně na parádní triky se těšit můžete.

Na svatbě se musí lidé hlavně smát, překvapte je a pobavte zároveň.