Jaké oblečení na volný čas a jaké na zimu na hory?

Pro volnočasové aktivity doporučujeme velmi příjemné oblečení craft https://www.c-store.cz/ oblečení švédské autorizované značky CRAFT. Tato firma dbá a vyrábí hlavně spodní prádlo, tzv. termoprádlo a oblečení určení určené na sport, zejména cyklistiku, běhání a běžecké lyžování. Webová stránka nabízí v současné době výhodné vánoční výprodeje, kde můžete ušetřit značné částky za kvalitní oděv.
cyklista jede na kole
Společnost CRAFT vyvinula systém třívrstvého oblékání, které na sebe navazuje. To znamená, že základem je kvalitní termoprádlo, na které si obléknete první vrstvu a dále vrstvíte třetí vrstvu. Samozřejmě všechny vrstvy musí splňovat určitá kritéria a měly by mít podobné vlastnosti, tzn. že budou vaše tělo v krušných klimatických podmínkách zahřívat, ale zároveň při vydání tělesné energie a pocení, budou pot od vašeho těla odvádět ven do vnějšího prostoru. Ale pokud zvolíte např. jako třetí vrstvu obyčejnou, byť teplou bavlněnou mikinu, pak systém tří navazujících vrstev je vniveč. Poslední vámi zvolená vrstva nesplňuje kritéria, které má značka CRAFT a může se stát a s největší pravděpodobností se stane, že pot vám bude stékat po zádech a ochlazovat vás. Tak můžete i snadno za větru prochladnout a nemoc už je tady. Proto neodkládejte nákup zaručené kvality značky CRAFT a chraňte sebe a své tělo před nepřízní počasí. Mějte na paměti, že jen zdravý turista je zdatný turista.
zasněžené hory určené pro zimní oblečení CRAFT
Myslete i na to, že každý sport vyžaduje jiné oblečení. Pro sport do posilovny či do fitness centra budete volit prodyšná tílka a trika, ale i teplejší mikinu, která vás po vynaložené námaze zahřeje a nepustí k vám dovnitř zimu.
V případě sportu v teplých oblastech hledejte u firmy CRAFT u svého oblečení šesti kanálkové vlákno, které umí zázraky. Díky tomu, že má zvětšený povrch, umí odpařit více vlhkosti a vás dokáže lépe ochladit.