Zuby jako z reklamy

Víte co způsobuje zubní kazy?
Zubní kazy jsou jeden z nejrozšířenějších problémů se zuby mezi dospělými i mezi dětmi. Je způsobený bakteriemi, http://zpravy.idnes.cz/bakterie-zabiji-rostliny-0ht-/domaci.aspx%3Fc%3DA170330_213049_domaci_ekl které osidlují naše ústa. Každý den je potřeba se jich důkladně zbavit a to nejen na plochách zubů, ale hlavně mezi zuby. Je důležité používat vhodné kartáčky, zubní pasty a samozřejmě i zubní nit nebo mezizubní kartáček. Jedině pečlivou hygienou lze dosáhnout toho, že bakterie budou z těm vyplaveny a tak nebudou mít šanci škodit dál.

čištění zubů

Když se zuby dlouhodobě opravdu pečlivě nečistí, vzniká zubní plak, který začne zub napadat. Kaz vzniká pomalu a není snadné jej rozpoznat včas. Vlastně pouhým okem čas nepoznáte. O slovo se přihlásí, až když je zub napaden a je potřeba jej vyléčit. Na řadu přichází vrtání a plomba, ale často je kaz natolik rozsáhlý, že jej zachránit nelze a je potřeba jej vytrhnout. Následná péče o zuby spočívá často v zubním implantátu nebo vydávací zubní náhradě. Oboje je bolestivé a stojí to hodně peněz, proto je snazší těmto problémům předcházet vhodnou péčí o zuby, která tkví v důsledném a důkladném čištění.

zubař pacient

Je toțiž problém sehnat zubaře, který ještě přijímá nové pacienty. V celé republice je situace se zubními lékaři tristní, protože starší odcházejí do důchodu a nových moc nepřibývá. Zajímá vás, jestli je volný zubař v Praze, který by vás přijal do své péče? Clinic+ je moderní nová klinika se špičkovým vybavením, kde ještě lékaři pacienty přijímají. Můžete si tu nechat opravit poškozené zuby, vyrobit rovnátka, můžete tu podstoupit chirurgické zákroky a dokonce si tu můžete nechat zuby vyčistit na dentální hygieně. Všechny tyto služby najdete v jedné budově, takže nemusíte na vyšetření nebo zákroky chodit jinam, jak je jinde často běžné. Tato klinika nabízí vše co je potřeba ke komplexní péči o zuby dospělých pacientů i dětí.