Ušetřete tisíce


Nákupy oblečení někdo preferuje v kamenných obchodech, ale část lidí se naučila i oděvy kupovat online. V kamenném obchodě si můžete věci vyzkoušet a podívat se z jakého jsou vyrobeny materiálu, ale zase nemáte možnost nakoupit si v klidu. Na zkušení kabiny si leckdy počkáte i desítky minut, protože někteří teenageři si je pletou s fotoateliérem. Nakupování oblečení se tak může proměnit v celkem časově náročný úkol. Když budete nakupovat online, oblečení si vyzkoušíte až doma, ale máte na nákup zas kdykoliv se vám to bude hodit. Nebudete omezeni otevírací dobou, což je pro mnoho lidí veliké plus.

sleva oblečení

Jaký e-shop vybrat?
Během covidové pandemie byly obchody uzavřené, a jedená možnost, jak si nakoupit nejen oblečení ale i potraviny, byly e-shopy. Spousta lidí se naučila na nich nakupovat, a nakupují na nich stále. Část lidí má obavy z výměny či vrácení zboží, pokud vám nebude sedět, ale na About you se ničeho bát nemusíte. Je to moderní e-shop, který vám nabízí spoustu krásného oblečení pro muže, ženy a samozřejmě i děti. Najdete tu nejenom sezónní a celoroční oblečení, ale i boty a doplňky.

Na About you najdete světové značky, které si můžete nakoupit z pohodlí vašeho domova. Nákup vám usnadní i virtuální asistent, který vám pomůže vybrat správnou velikost. Je to příjemná novinka, protože každý výrobce čísluje své výrobky jinak. Díky tomu se nestane, že byste si objednali špatnou velikost. A jak tedy ušetříte?

obchod oblečení

Každý měsíc jsou k dispozici slevové kódy. Sleva about you funguje tak, že si zaregistrujete svůj e-mail, na který vám sleva přijde. Kód zadáte při rekapitulaci objednávky, a sleva se vám rovnou odečte z celkové hodnoty objednávky. Ušetříte spoustu peněz, které byste jinak utratili za totéž, ale někde jinde. Díky tomu že kupony vychází pravidelně, můžete i vy šetřit pravidelně.