Spotřebitelské i podnikatelské úvěry

Hledáte vhodný úvěr pro své podnikání? Nebo jste mladý pár, který by si chtěl postavit dům? Chcete si pořídit byt? Kde seženete tolik financí? Můžete ručit nemovitostí? Máte velké investice a potřebujete zaopatřit svůj podnik? Nedaří se Vám v podnikání a sháníte peníze?

žena u notebooku s kávou

Všechny tyto starosti se naštěstí dají vyřešit půjčkami. Tímto způsobem se často předejde zbytečným dalším problémům a může nás to vytáhnout z krize, případě nám to může zajistit bydlení či to, co si přejeme, takže budeme volit například půjčku, úvěr nebo rovnou úvěr s ručením nemovitostí.

Palec nahoř

Úvěr pod názvem americká hypotéka bez dokládání příjmů skýtá hned několik možností, jak získat peníze. Některé společnosti pod tímto označením uvádí pouze podnikatelské úvěry. U nás si můžete nechat sjednat i úvěr spotřebitelský.

Podnikatelské a spotřebitelské úvěry mají základ rozhodně společný. Tím je samozřejmě potřeba financí od společnosti, která je může poskytnout tomu, kdo je nejvíce potřebuje, tedy člověku nebo firmě. Pokud je poskytne firmě formou úvěru, mluvíme o podnikatelském úvěru, protože v tomto případě budou peníze použity výhradně do podnikání. Za tímto účelem si je klienti také půjčují. Většinou jde o dlouhodobé půjčky, které jsou zajištěné například ještě právem k nemovitosti, takzvaným ručením, čili mluvíme o hypotékách. Naproti tomu existují i možnosti, jak si půjčit pokud nejste podnikatel a potřebujete obyčejnou hypotéku nebo úvěr. V případě ručení nemovitostí je to opět stejné, musíte dát nějaký majetek do zástavy. Většinou se jedná o dům, byt, pozemek, chatu, garáž či další objekty. Pak můžete s financemi koupit byt nebo postavit dům.

Půjčení financí nemusí být ani tak složité, jak se kolikrát na první pohled zdá. Předem se rozhodně nic neplatí, toho se nemusíte obávat.

Vyplácí se až 70% z hodnoty nemovitosti. Vše se dá navíc zvládnout i během jediného dne, pokud máte podklady připravené.