Muži a jejich přesvědčení, které mají o ženách při sexu

Muži a jejich ego. To už všichni víme, že svoje já staví většinou nad všechny ostatní. Muž je přece zakořeněn jako hlava rodiny. A také jako její ochránce a v první řadě jako živitel. Hodně věcí se změnilo a jen některé se dochovaly dodnes. A to především díky emancipaci, která umožnila ženám stavit se do podobných rolí. Ale přece jenom muži jsou pořád jednoznačně bráni jako alfa samci. A tak se také většinou chovají a prezentují ženám. A to nám přeci na nich tolik imponuje. Jejich dravost a divokost. Jejich až bych řekla zvířecí instinkty. A to hlavně při milostném dovádění v posteli. Jsou nějaké přesvědčení, které muži mají o ženách, když se s nimi milují?

sexy žena

Ano určitě. Například mezi lživá přesvědčení patří, že mužům se v posteli líbí především ultra štíhlé ženy. Podobné modelkám jako je Twiggy a podobně. To je přeci holý nesmysl. Mužům se při milování líbí zejména žena plných tvarů. Které mají hlavně ňadra a krásně tvarované zadečky. A pokud budete mít nějaké to kilo navíc, určitě vám to muži odpustí. Při milování je přece jenom hlavní smyslnost a přitažlivost. I když se najdou i tací, kterým vyhovují postavy ala modelka. Takže všechny ženy, co máte nějaké to kilo navíc a plné křivky. Rozhodně se nemáte za co stydět.

sexy postava

V posteli jste jednoznačně pro muže nejatraktivnější. Muži si také dost často myslí, že se ženy nedokáží v posteli odvázat. Toto přesvědčení je také dost mylné. Pokud dáte ženě najevo jak je krásná a postaráte se o notnou dávky předehry, určitě se nestačíte divit. A zase ženy si myslí, že pokud nebudou dokonale oholené a nepřijdou vás překvapit do ložnice ultra sexy, že sex nebude. Ale to je zase mylné přesvědčení naše. Muži, když přijde na věc vůbec neřeší, že jste si zrovna dneska zapomněli oholit nohy. Ocení jen to, jak si to dokážete užívat. Buďme k sobě upřímní a nebojme se projevit.