Miluju Tě, ale…

I když se dva lidé k sobě poměrně hodí a kdejaká seznamovací kancelář by je na základě podrobného dotazníku a psychologického posudku k sobě přiřadila, neznamená to, že se v jejich životě nebudou objevovat mračna. Je několik oblastí, kde se dříve nebo později objeví skoro se 100% jistotou.
žena při svádění.jpg

1. Výchova potomků

Pokud nedošlo do porodu prvního dítěte k žádné rozepři, pak po něm určitě přijde. Partneři bývají oba unavení, žena přirozeně více, jsou podráždění a dochází jim trpělivost s tím druhým. Mohou se různit i názory na výchovu, co jeden zakáže, to druhý povolí a podobně.

2. Vztah k rodičům

Žena si hodiny telefonuje s vlastní maminkou, ale nesnese tchýni. Muž zase nesnese svoji tchýni nebo se pravidelně opíjí s tchánem. Případně je třeba se o staré rodiče postarat a je to na úkor vlastní rodiny. Nebo dochází k finančním problémům, řešení dědictví, atd.

3. Oblast erotiky

Nároky v této oblasti se mohou během společného soužití dost měnit. Pokud byli oba partneři v počátcích stejně aktivní a měly podobné požadavky, nemusí to tak za pár let být a jeden nebo druhý tím mohou strádat. U žen dochází k změnám v těhotenství nebo po porodu, u mužů může s věkem a starostmi dojít k poruchám erekce a začnou se sexu raději vyhýbat. Ať je to, co je to, mluvte o tom! Mlčení a skrývání nikam nevede.
smyslná ženská.jpg

4. Vztah ke kamarádům

Prvotní zamilovanost vyprchá a najednou je partner nějak moc často na fotbale nebo v hospodě s kamarády, případně je zve příliš často domů na pokec. Nebo partnerka zachraňuje zhrzenou kamarádku, kterou opustil manžel a tráví s ní pomalu dny i noci. Rozdělit spravedlivě čas mezi rodinu a kamarády není jednoduché.

5. Práce

Během vztahu může jeden nebo druhý nastartovat kariéru a najednou tráví v práci více času, než je tomu druhému milé. Pozor na to, co chcete práci a kariéře všechno obětovat.

A je toho ještě mnohem, mnohem víc.

Nezařazené