Analýzy a komentáře z měnových, komoditních a akciových trhů

O xPuls

xPuls je ekonomický portál, do kterého přispívají svými články analytici společnosti X-Trade Brokers. Ti se zaměřují především na dění na měnovém (forexovém), komoditním a akciovém trhu a na makroekonomické události, jakými jsou rozhodnutí centrálních bank a důležitá vyhlášení z hlavních světových trhů, jako jsou např. statistiky z amerického trhu práce, statistiky evropské průmyslové výroby apod.

xPuls je určen pro individuální investory, kteří se sami aktivně pohybují na finančních trzích, a potřebují mít pro rozhodování o svých investicích aktuální informace. xPuls mohou využít i ti, kdo investují přes makléře či s pomocí finančního poradce. I pro ně je důležité pravidelně sledovat, jaká je situace v domácí i světové ekonomice a udržovat si tak neustálý přehled.

Kromě článků poskytuje xPuls také nezbytný makroekonomický kalendář a online kurzy hlavních měnových párů, komodit a akciových indexů. Kompletní seznam všech instrumentů, které je možné obchodovat, najdou aktivní obchodníci ve své obchodní platformě. Pokud zatím neobchodujete, můžete si vyzkoušet ovládání obchodní platformy zdarma, na demo účtu např. v platformě xStation.

Pro zobrazení prémiového obsahu se stačí jednoduše zaregistrovat. Registrace je bezplatná.

Portál xPuls provozuje společnost X-Trade Brokers.

X-Trade Brokers DM S.A., organizační složka

Pobřežní 12
186 00 Praha 5
Česká republika

Bezplatná linka: 800 900 110
E-mail: research@xtb.cz

X-Trade Brokers DM S.A., organizačná zložka

Poštová 1
811 06 Bratislava
Slovenská republika

Bezplatná linka: 0800 900 110
E-mail: research@xtb.sk

 

Vyloučení odpovědnosti:
Při přípravě článků pro zpravodajský portál xPuls.cz vycházejí analytici společnosti X-Trade Brokers ze spolehlivých oficiálních zdrojů. Přesto články mohou obsahovat neúplné, nebo vzhledem k dynamickému vývoji na finančních trzích neaktuální údaje. Informace a závěry v článcích jsou pouze osobními názory analytiků a neslouží v žádném případě jako investiční doporučení. Nelze z nich tedy vyvozovat žádnou zodpovědnost za investiční rozhodnutí dalších osob nebo za případné ztráty. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.

Upozornění:
Obchodování CFD na měny, komodity, akciové indexy, akcie a kryptoměny je spojeno s vysokou mírou rizika díky použití finanční páky a vysoké volatilitě u některých instrumentů. Ztráty mohou převýšit Váš vklad.